Záruční i pozáruční servis, renovace a lakování

Po vzájemné dohodě zajistíme odvoz Vašeho elektrického vozíku.

Servisní služby, vč. lakování poskytujeme i zákazníkům, kteří zakoupili skútr u jiných prodejců.

U osobního auta je samozřejmostí provádět servis – Elektrický skútr pro seniory a hendikepované je na tom podobně, obsahuje řídící elektronickou jednotku, pohybující se díly, atd. Tedy i elektrický skútr si zaslouží údržbu a diagnostiku, aby mohl dále spolehlivě sloužit po mnoho let. Naše středisko provádí i předprodejní servis, kdy je elektrický skútr nebo elektrický vozík (joystick) důkladně zkontrolován, než jde do prodeje. Opravujeme elektroniku po jednotlivých součástkách (nejsme pouhými měniči náhradních dílů). Opravujeme mechanické i estetické závady, poskytujeme nové baterie. Jsme schopni opravit i následky kolize, vlastní speciální metodou scelit popraskané plastové díly a opravit poškozený lak. Elektrické skútry navíc obsahují elektronickou řídící jednotku, která ovládá elektromotor, elektromagnetickou brzdu a podobně. Pomocí počítače lze nastavit dynamiku rozjezdu elektrického vozíku, rychlost, brzdění a v neposlední řadě vyčíst záznamy o chybách vzniklých během provozu. Pomocí těchto záznamů můžeme snáze nalézt příčinu problému. 

Pokud si s nákupem nevíte rady, poskytneme Vám bezplatné poradenství. Stačí si s námi domluvit schůzku a přijet k nám do prodejny ve Zlíně. Vyzkoušíte si zde různé vozíky a společně si dáme výbornou kávu.

ceník servisních služeb

  1. Servisní prohlídka  –  1 750Kč / 70€
  2. Servisní práce – 450 Kč / 18€ hodina
  3. Diagnostika řídící jednotky, nastavení motoru či brzdy – 650Kč / 27€
  4. Diagnostika závady – 750Kč – 1550 / 29 – 60€
  5. Uskladnění vozíku – 550Kč za měsíc 

 Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ostatní servisní práce jsou oceněny domluvou při převzetí do servisu

Lakování na přání

Lakování provádíme s možností výběru odstínu barvy. Cena lakování je 4 500,-6 000,-Kč čili 180 – 240€ (Záleží na typu skútru, ploše lakování i typu použitého odstínu).

 Platba předem. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ukázky realizací lakování

Přidejte se k

našim spokojeným klientům

selvo-zkaznk
pride-luna
18